Panele szklane do łazienki – Gdynia

Panele szklane do łazienki można wymienić jako alternatywę dla tradycyjnych płytek ceramicznych. Ich głównym atutem jest wyjątkowa estetyka oraz możliwość dopasowania do różnych stylów wnętrza, od minimalistycznych po bardziej ozdobne. Szklane panele można wykonać na zamówienie w DANKAM w Gdyni, dzięki czemu można uzyskać niestandardowe rozmiary i kształty, a także wybrać dowolny motyw graficzny lub kolor.

Panele szklane są również bardzo trwałe i odporne na działanie wilgoci, co jest szczególnie ważne w łazience. Ponadto, są one odporne na zarysowania oraz uderzenia, co sprawia, że będą służyć przez wiele lat bez konieczności wymiany. Ich powierzchnia jest gładka, co ułatwia utrzymanie czystości i zabezpiecza przed osadzaniem się bakterii.

Rodzaje paneli szklanych

Istnieje kilka rodzajów szklanych paneli dostępnych na rynku, które można zastosować w łazience.
Hartowane panele szklane są jednym z najbardziej popularnych wyborów ze względu na swoją wytrzymałość oraz odporność na uszkodzenia. Dzięki specjalnemu procesowi hartowania, stają się one nawet pięciokrotnie twardsze od zwykłego szkła.

Panele lakierowane oraz panele z grafiką, na szkło może zostać naniesiony dowolny motyw graficzny, zdjęcie, które można dostosować do indywidualnych potrzeb i upodobań. Można również wybrać zarówno jednolite kolory, jak i bardziej skomplikowane.